logo mazurenko promotion

Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o. o.
ul. Jaskółcza 15, 81 - 076 Gdynia
tel/fax +48 (58) 621 93 08
e-mail: armwrestling@world.pl

Sportowe wydarzenie roku 2018

22 lutego 2019 roku odbyła się dziesiąta edycja Rumskiej Gali Sportu, a zarazem 25 Plebiscyt na najlepszego Sportowca i Trenera Rumi, podczas której w hali MOSiR nagrodzeni zostali sportowcy, organizacje, sponsorzy oraz trenerzy, mogący się pochwalić wyjątkowymi osiągnięciami za rok 2018. W kategorii „Sportowe wydarzenie roku 2018” za organizację „Pucharu Świata Zawodowców w Armwrestlingu – Złoty Tur World Cup Rumia 2018” oraz „Puchar Świata Osób Niepełnosprawnych w Armwrestlingu – Rumia 2018” kapituła nagrodziła statuetką organizatorów imprezy: firmę Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o oraz Fundację For Dream z Rumi.

mazurenko promotion

Sportowe wydarzenie roku 2017

Podczas dziewiątej edycji Rumskiej Gali Sportu, która odbyła się 16 lutego 2018 roku na rumskiej hali MOSiR podsumowano sportowy rok 2017. W kategorii „Sportowe wydarzenie roku 2017” kapituła nagrodziła imprezę „Puchar Świata Zawodowców w Armwrestlingu – Złoty Tur World Cup 2017” oraz „III Puchar Świata Osób Niepełnosprawnych w Armwrestlingu – Rumia 2017” organizowaną przez gdyńską firmę Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o. oraz rumską Fundację ForDream.

mazurenko promotion

Sportowe wydarzenie roku 2016

Podczas ósmej edycji Rumskiej Gali Sportu, która odbyła się 10 lutego 2017 roku na rumskiej hali MOSiR podsumowano sportowy rok 2016. W kategorii „Sportowe wydarzenie roku 2016” kapituła nagrodziła imprezę „Puchar Świata Zawodowców w Armwrestlingu – Złoty Tur World Cup 2016” oraz „II Puchar Świata Osób Niepełnosprawnych w Armwrestlingu – Rumia 2016” organizowaną przez gdyńską firmę Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o. oraz rumską Fundację ForDream.

mazurenko promotion

PARTNER GDYŃSKIEGO SPORTU 2014

Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o. po raz kolejny została wyróżniona jako Partner Gdyńskiego Sportu. Na uroczystej Gali, która odbyła się 12 lutego 2014 otrzymaliśmy z rąk Pana Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka pamiątkowy medal.

mazurenko promotion

SPORTOWA IMPREZA ROKU 2013

Gala Gdyńskiego Sportu jest jednym z ważniejszych wydarzeń sportowych w Gdyni. Stanowi ona nie tylko wspaniałą okazję do uhonorowania ludzi wkładających trud w rozwój sportu w mieście, lecz także podsumowanie najważniejszych gdyńskich osiągnięć sportowych w danym roku. Na corocznej Gali Gdyńskiego Sportu, która 12 lutego 2014 roku odbyła się w Gdynia Arenie Firma Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. zo.o. za organizację XXXV Mistrzostwa Świata w Siłowaniu na Ręce otrzymała wyróżnienie w kategorii "Sportowa Impreza Roku 2013".

mazurenko promotion

ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI 2012

Gdyńska Firma Mazurenko Armwrestling Promotion Sp.z o.o. ­ organizator imprez armwrestlingowych oraz producent suplementów diety marki FITMAX został wyróżniony "Złotym Certyfikatem Rzetelności 2012". W dniu 31 maja 2012 roku w sopockim Grand Hotelu na "Gali Rzetelna Firma" gdyńska firma Mazurenko Armwrestling Promotion Sp.z o.o. ­ organizator imprez armwrestlingowych oraz producent suplementów diety marki FITMAX został wyróżniony "Złotym Certyfikatem Rzetelności 2012" potwierdzony przez Krajowy Rejestr Długów BIG SA. Złoty Certyfikat Rzetelności przyznawany jest podmiotom gospodarczym za szerzenie etycznych zasad w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie niepodważalnej oceny wiarygodności w 2012 roku. Wśród tegorocznych laureatów, spośród ponad 42 tysięcy zgłoszeń w gronie kilkudziesięciu tych najlepszych znalazła się Firma Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni.

CERTYFIKAT "PRZEJRZYSTA FIRMA 2010"

Z wielką przyjemnością informujemy, że MAZURENKO ARMWRESTLING PROMOTION po raz trzeci z rzędu została wyróżniona Certyfikatem "PRZEJRZYSTA FIRMA".
Mazurenko promotion - nagroda

mazurenko promotion

III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL "SPORT FICTS FILM FESTIWAL"

Podczas III Międzynarodowego Festiwalu "Sport ficts Film festiwal" (29 kwietnia 2009 roku w Gdyni) właściciel portalu interentowego www.armpower.net, firma Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. zo.o. została laureatem głównej statuetki w kategorii "Nowe media". "Jest to wielkie wyróżnienie dla naszego serwisu w całości poświęconemu siłowaniu na ręce" – powiedział po gali założyciel strony Igor Mazurenko z Polski. "Pamiętam jak w kwietniu 2004 roku uruchomiliśmy tą stronę. Nawet nie podejrzewaliśmy, że przez tak krótki okres czasu mała "stronka" przekształci się w tak ogromny, trzyjęzyczny portal internetowy. Początkowo naszą stronę odwiedzało kilkaset osób. Dziś to nawet 50 tysięcy odsłon dziennie. A biorąc pod uwagę, że tematyka jest tylko jedna – Armwrestling, to uważam, że jest to naprawdę niezły wynik. Ale na ten sukces codziennie pracuje kilkoro, mocno zaangażowanych w ten sport osób, za co im serdecznie dziękuję. Igor Mazurenko.

PARTNER GDYŃSKIEGO SPORTU 2009

W dniu 11 stycznia 2010 roku podczas "Gali Sportu 2009" Prezydent Gdyni - Wojciech Szczurek wręczył nagrody za aktywność sportową Gdynian i nagradzał najlepszych sportowców, trenerów, drużyny, organizatorów imprez sportowych roku 2009 oraz sponsorów aktywnie uczestniczących w rozwoju gdyńskiego sportu. Za działania na rzecz rozwoju kultury fizycznej i promocji Miasta Gdyni poprzez sport w 2009 roku, w kategorii "Partner Gdyńskiego Sportu 2009" firma Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o. została wyróżniona i nagrodzona piękną, pamiątkową statuetką.

mazurenko promotion

CERTYFIKAT "PRZEJRZYSTA FIRMA 2009"

Z wielką przyjemnością informujemy, że MAZURENKO ARMWRESTLING PROMOTION po raz drugi została wyróżniona Certyfikatem "PRZEJRZYSTA FIRMA".

W liście skierowanym do zarządu firmy czytamy: "Otrzymanie tego wyróżnienia świadczy o rzetelności w wywiązywaniu się z obowiązku terminowej publikacji sprawozdań finansowych. Jest ono tym samym odzwierciedleniem tego, że działają Państwo według zasady fair play. Gratulujemy i mamy nadzieję, że wyróżnienie zwiększy Państwa prestiż oraz konkurencyjność na rynku, gdyż świadczy o Państwa wiarygodności oraz uczciwości finansowej."
Mazurenko promotion - nagroda

CERTYFIKAT "PRZEJRZYSTA FIRMA 2008"

W grudniu 2008 roku kapituła złożona z D&B Worldwide Network, Factor in Bank, Miesięcznik Forbes oraz Bisnode Polska wyróżniła naszą firmę Certyfikatem "Przejrzysta Firma".

Jak podano w uzasadnieniu "Dany certyfikat jest wyrazem Państwa wiarygodności i uczciwości finansowej. Mamy nadzieję, że prestiż jaki niesie on ze sobą zwiększy Państwa konkurencyjność na rynku oraz będzie powodem do dumy".
Mazurenko promotion - nagroda

mazurenko promotion

PARTNER SPORTU 2007

W styczniu 2008 roku podczas "Gali Sportu 2007" Prezydent Gdyni - Wojciech Szczurek wręczył nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe (w sporcie amatorskim i zawodowym) oraz działania na rzecz rozwoju kultury fizycznej i promocji Miasta Gdyni poprzez sport w 2007 roku, gdzie Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o. otrzymała statuetkę w kategorii "Partner Sportu roku 2007".

mazurenko promotion

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMÓW I PROGRAMÓW SPORTOWYCH – WARSZAWA 2007

Poprzez relację programów o tematyce siłowania na ręce oglądają nas widzowie polskich (Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Euro Sport), ukraińskich (Mega Sport Ukraina) oraz bułgarskich (Ring TV) stacji telewizyjnych, a nasz flagowy, cykliczny program telewizyjny (Armpower - „VENDETTA”) w poświęcony relacją z największych walk, które odbywają się w Europie, Azji i Ameryce w lutym 2007 roku został laureatem Międzynarodowego Festiwalu Filmów i Programów Sportowych – Warszawa, w kategorii "Programy sportowe", tym samym deklasując rywali komercyjnych i państwowych, ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

mazurenko promotion

XXV FESTIWALU SPORT MOVIES & TV – MILANO 2007

Po sukcesie programu naszej produkcji: Armpower - "Vendetta" na "Międzynarodowym Festiwalu Filmów i Programów Sportowych" w Warszawie zostaliśmy laureatem drugiej nagrody na "XXV Międzynarodowym Festiwalu w Milano – Sport Movies & TV".

W kategorii: "Tv Show Sport" konkurowaliśmy z 24 światowymi produkcjami i tylko wyżej od naszego programu oceniono włoską produkcję Gianna Mazzini "Senzabrera – vuoti di memoriał".

mazurenko promotion

GDYNIA BEZ BARIER

W maju 2006 roku podczas gali rozdania nagród w programie "Gdynia bez barier" zostaliśmy docenieni przez lokalne władze i otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie za promocję armwrestlingu wśród osób niepełnosprawnych.

mazurenko promotion

XXII MISTRZOSTWA ŚWIATA W ARMWRESTLINGU – GDYNIA 2001

Największym naszym osiągnięciem organizacyjnym były XXII Mistrzostwa Świata w których wzięło udział 560 zawodników z 29 krajów. Były to największe zawody w historii World Armwrestling Federation, a Nasza Firma otrzymała za nie Nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni w kategorii "Sportowa Impreza Roku 2001".

mazurenko promotion
Button Up